Pastevní ustájení, nebo pronájem boxu

Leták ke stažení ZDE

Srdečně vás zveme na Hubertovu jízdu 20.10.2018

Leták ke stažení ZDE

Srdečně vás zveme na Hubertovu jízdu 20.10.2018

Leták ke stažení ZDE

KONĚ

 

Jízdy na koních a výukové lekce

V Zámeckém dvoře Černousy jsme pro Vás připravili možnost nejen vyjížděk na koních do přírody, ale také výukové lekce jízdy na koni pro pokročilé i naprosté začátečníky.

Svézt se můžete na jedenácti koních ve velké venkovní jízdárně, po okolí Černous či v případě nepříznivého pořasí v naší osmiboké kryté jízdárně. Pro ty nejmenší pak máme připravenou malou kruhovou jízdárnu s poníky. Niávštěvníkům je k dispozici zázemí s klubovnou a kuchyňkou, samozřejmosté je pak šatna s koupelnou a toaletou.

Naše koně jsou ustájeny v nejmodernějších boxech, které jsou k dispozici pro pronájem i dalším majitelům koní.

K projížďce Vám rádi zapůjčíme přilby. Naše instruktorky Vám poskytnou nejen prvotní školení, ale rády Vás doprovodí na projížďkách i v jízdárně.


Pro rezervaci jízd na koni nás můžete kontaktovat na tel. čísle +420 702 100 777.

Jezdecký kroužek probíhá každé pondělí a středu od 15:00 do 19:00.

 

Ceník:

1) Agrohodina – vyjížďka do přírody s doprovodem (vyjížďka obsahuje seznámení s koněm a instruktáž [cca 15min] + vyjížďku do volného terénu s doprovodem instruktora)

Doba trvání: 1h

Cena: 350Kč

 

2) Vodění, lonž na jízdárně – (vhodné pro děti a úplné začátečníky)

Doba trvání: 15min / 30min

Cena: 100Kč / 200Kč

 

3) Výcvik jezdce (výuková hodina na jízdárně s instruktorem – 45min)

Doba trvání: 45min

Cena: 300Kč

 

Jezdecký klub

V rámci Zámeckého dvoru Černousy nyní zakládáme jezdecký klub pro všechny, kteří mají rádi koně a přírodu a chtějí se naučit na koni nejen jezdit, ale také se o něj postarat a dozvědět se, co vše péče o koně a jezdectví samotné obnáší. Info na telefonu: 702 100 777.

 

Ustájení vašich koní

Nabízíme ustájení vašich koní s krmením a kompletní péčí, postaráme se i o ustájení mladých koní, jejich obsedání a základní výcvik. Více informací na telefonu: 702 100 777.

 

Fotogalerie

Pastevní ustájení, nebo pronájem boxu

Leták ke stažení ZDE

UPOZORNĚNÍ

Pro klid všem v okolí přikládáme oficiální prohlášení veterináře ke stavu našich koní. Dnem 7.9.2018 končí veškerá zavedená preventivní opatření v naší stáji.
Onemocnění hříběcí nebylo u žádného z ustájených koní v naší stáji zjištěno. Neustálý veterinární dohled probíhal více jak 2 měsíce.
Děkujeme za trpělivost, budeme se těšit na Vaše další návštěvy v našem areálu.

Vyjádření ZDE