Ubytování

Nabízíme možnost ubytování se snídaní. Každý pokoj či apartmán má vlastní koupelnu se sprchovým koutem a toaletou.  V ceně ubytování jsou zahrnuty lůžkoviny, ručníky, osušky a připojení k internetu pomocí Wi-Fi sítě, nebo datového kabelu. Využít můžete také monitorované parkoviště a dětské hřiště.  Pokoje jsou vybaveny televizorem s 15ti českými programy a možností přehrávání vlastních multimédií z vašeho USB disku.
K dispozici máme pět dvoulůžkových pokojů a tři prostorné apartmány pro více osob. Dále je k dispozici třípokojové studio s užitnou plochou cca 120m2 s vlastní kuchyňkou a koupelnou. Nabízíme také bezbariérové ubytování vhodné pro hendikepované osoby. Maximální ubytovací kapacita je 34 osob. Ubytování je k dispozici od pondělí do neděle.

 

UPOZORNĚNÍ:

V současnosti u nás probíhají stavební práce na nových sedmi pokojích, které přinesou dalších 16 lůžek do naší ubytovací kapacity, která se tímto rozšíří od května 2020 na 50 lůžek. Tyto stavební úpravy mohou způsobovat občasný hluk na některých našich pokojích. Za tuto skutečnost se omlouváme a v případě potřeby ji s vámi budeme rádi řešit. Děkujeme za pochopení a přejeme krásný pobyt v našem areálu.

Ceník:

Cena ubytování již od 330 Kč za osobu na noc. Je možné přiobjednat snídani za 110 Kč na osobu,

nebo polopenzi pouze v letní sezóně za 250 Kč a za 185 pro děti do 12ti let.

 

Ubytování můžete rezervovat na emailu:

info@zamecky-dvur-cernousy.cz

nebo telefonicky na čísle:

+420 702 100 777  

+420 777 312 171

Ceník ubytování ke stažení ZDE

Fotogalerie

Fotogalerie